F.A.Q. з Рідної Віри. Частина І

F.A.Q. з Рідної Віри. Частина ІI

F.A.Q. з Рідної Віри. Частина ІII

Форма входу
Категорії розділу
Пошук
Наше опитування
Якому стилю музики Ви віддаєте перевагу?
Всього відповідей: 254
Друзі сайту


Громада Рідної Православної Віри - «Вінець Бога» (м. Вінниця)

center
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
КНИЖКОВА КРАМНИЦЯ
Об`єднання Рідновірів України


Замовляти за вказаними у прайсах контактами, попередньо уточнивши ціну:

Для киян
pelazg@ukr.net - жрець Спас

Для мешканців інших міст і сіл:
blagovista7@ukr.net - Благовіста

НАШ БАНЕР:

<a href="http://mokosha.at.ua" target="_blank" title="МОКОША"><img src="http://mokosha.at.ua/Untitled-666.gif"/></a>

Головна » 2010 » Травень » 21 » Язичницька книгарня в Одесі!
22:14
Язичницька книгарня в Одесі!
 
20-22 травня 7518 (2010) року
 
Одеська Національна наукова бібліотека ім.Горького
 
Міністерство культури і туризму України, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, Одеська національна наукова бібліотека ім. М. Горького за підтримки Одеської обласної державної адміністрації та виконавчого комітету Одеської міської ради, на виконання Державної цільової програми популяризації вітчизняної книговидавничої продукції на 2009 – 2012 роки, проводять XI Всеукраїнську виставку-форум "Українська книга на Одещині”.
Збереження та примноження духовного й культурного надбання українського народу, створення сприятливих умов для видання і популяризації української книги, поповнення бібліотек Південного регіону новими виданнями, розповсюдження книг серед читачів, підтримка молодих вчених, письменників і поетів. Програма виставки передбачає широкий спектр інформаційно-рекламних заходів. Серед них: презентації нових видань, видавництв, видавничих проектів; зустрічі з видавцями, ділови-ми людьми поетами і письменниками;
автограф-сесії, тощо. Планується проведення конкурсу "Краща книга виставки-форуму 2010 року". Переможців конкурсу буде відзначено дипломами, подяками і цінними подарунками. Приймаючи естафету попередніх виставок, програма XI Всеукраїнської виставки-форуму "Українська книга на Одещині” передбачає проведення виїзного свята української книги в Біляївському районі Одеської області, благодійної акції – передачу книг у сільські бібліотеки, дитячі будинки, школи-інтернати. Будуть також відзначені видавництва, які постійно беруть участь у виставці-форумі "Українська книга на Одещині”.
 
Серед усього іншого, на виставці присутні представники київської Язичницької Книгарні, у яких можна буде придбати рідновірську літературу.
 
Виставка працює до 17:00, тож не гайте часу!
Переглядів: 508 | Додав: Ведослав | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: